نتایج جستجو برای عبارت :

ماهیت خرده‌فروشی در جهان به کدام سو می‌رود؟

بی تو در خبط و خطاگر بروم خرده نگیرهرکجا هرچه که آمد به سرم خرده نگیرراه کج می کنی از سمت نگاهم همه دماگرم ره به خرابات برم خرده نگیرمی شود باز هم از کوچه ما رد بشوییاوه کم گویم  وحظی ببرم خرده نگیراهل دل هستم وبا حس وجودت هردمحسنت آید همه جا در نظرم خرده نگیرمی فروشی چقدر ناز تو با آمدنتدلبرم  ...ناز تو را گر بخرم خرده نگیرراستی قهوه تلخت چقدر بود غلیظضمناً افتاده هوایش به سرم خرده نگیرای که با نام توزیباست جهانی با عشقنامت آتش زده بر این جگر

توضیحات فایل:
پاورپوینت آزمون هوش وکسلر ۴
کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه پاورپوینت آزمون هوش وکسلر ۴ در حجم ۲۲ اسلاید قابل ویرایش می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.
عناوین:
تعریف هوش
نظریه های هوش
سوابق تاریخی تدوین آزمون
معرفی آزمون وکسلر ۲
اطلاعات عمومی (ذخیره)
شباهت ها(اصلی)
لغات (اصلی)
محاسبه (ذخیره)
درک و فهم (اصلی)
فراخنای ارقام (اصلی)
مقیاس های عملی
تکمیل تصاویر (ذخیره)
تنظیم تصاویر (حذف)
مثلاً وسط این هیاهو، آهنگ به سوی تو علی زند وکیلی پخش شود و تو همانجا میخکوب شوی و بیخیال تمام کارها... هرچه توان داری در اختیار بگیری تا صدایش را نشنوی، تا با ترانه اش همخوانی نکنی و غرق در خاطرات نشوی. اما راه گریزی نیست، به ناچار تسلیم میشوی. بغض بیخ گلویت را میگیرد، احساس خفگی می‌کنی و پرده اشک جلوی چشمانت دنیا را تیره میکند.صدای شکستن میآید. به خودت می آیی و به خرده شیشه های استکان کف زمین نگاهی می اندازی. خم میشوی تا آنها را جمع کنی، تکه ها
میدانی؟ از من چیزی نمانده. مگر یک نفر‌چند بار می تواند بشکند و خرده هایش را به هم بچسباند و دوباره بشکند؟ من خسته هستم. خسته تر از‌ این که دوباره جمع کنم خرده هایم را. ضربه ی سختی بود. عمیق بود و محکم! تا مغز استخوان دلم را شکافت. 
راستش را بخواهی، فکر نمی کنم من دوباره تکرار شود. حداقل منی که انقدر عاشق میشدم. فکر نمیکنم احساسم تکرار شود. تو اما قطعا تکرار خواهی شد. دنیا پر است از ادم های مثل هم. اما احساس من به تو قطعا تکرار نشدنی بود...هست؟ نمیدا
وقتی از یه رابطه میایم بیرون.
در واقع در ذهن طرف میمیریم.
بهش میگن خرده مرگ تو روانشناسی اگزیستانسیال.
و برای همین اینقدر اذیت میشیم داریم با یه مرگ کوچیک مواجه میشیم و ترس از مرگ اذیت مون میکنه.
اگر دقت کنید به کسی که دوستمون داره هر چند وقت یکبار میریم سر میزنیم تا مطمئن بشیم که دوستمون داره هنوز.
میترسیم از مردن تو ذهنش.
باید بپذیریم.
ما میمیریم.

اینترنت کدام شهرها وصل شده؟ شما از کدام شهر هستید؟ لطفا بنویسید آیا به شبکه جهانی اینترنت متصل هستید؟ باید از وضعیت هم خبردار باشیم. از دیروز تا به حال منتظرم تا به جهان وصل بشیم. متاسفانه در تهران که هنوز اینطور نیست. 
شما بگویید وضعیت اینترنت در شهرتان چگونه است. خواهش می کنم دریغ نکنید و کامنت بگذارید تا از اوضاع هم با خبر باشیم.
اینترنت کدام شهرها وصل شده است؟ شما از کدام شهر هستید؟ لطفا بنویسید آیا به شبکه جهانی اینترنت متصل هستید؟ باید از وضعیت هم خبردار باشیم. از دیروز تا به حال منتظرم تا به جهان وصل بشیم. متاسفانه در تهران که هنوز اینطور نیست. 
شما بگویید وضعیت اینترنت در شهرتان چگونه است. خواهش می کنم دریغ نکنید و کامنت بگذارید تا از اوضاع هم با خبر باشیم.
حمل خرده بار به کشور عراق
حمل خرده بار یا بار گروپاژ چیست؟
افرادی که با صنعت حمل و نقل اشنا هستند می دانند خرده بار به چه معنا است.
حمل خرده بار بخ این معنا است که حجم و وزن بار به مقداری نباشد . که به حد نساب یک کامیون برسد . در این حالت کامیون به صورت اشتراکی مورد استفاده قرار میگیرد . استفاده از این نوع حمل در کاهش هزینه حمل بسیار موثر است.

حمل خرده بار به عراق 
حمل خرده بار به عراق هنگامی مورد استفاده قرار میگیرد که حجم بار پایین باشد . در صورت
مادربزرگم تعریف میکرد از یه خانواده ای که شب بود دخترشون خواب بود با جیغ بیدار شد گفت دارم میسوزم ی دختر ۶ ساله یا شاید ۷مادربزرگ بیدار میشه چراغ ها رو روشن میکنه میبینه رو پتوی نوه اش ی عقربه ک نیشش زده. همه رو بیدار میکنه . پدرمادرش بدو بدو دختر رو میزارن رو دستاشون و بدو بدو بیمارستانبیمارستان ک میرسن تن کوچیکش طاقت نمیاره همون جا دنیا به آخر میرسه برای یه پدر مادرسانسور چرا ؟؟‌!!‌ یه خرده میترسم.دلخور... آره سانسور چرا... دلخورم از علی وقتی
طرز تهیه ژله خرده شیشه
از ژله های دوست داشتنی مخصوصاً برای بچه ها می توان به ژله خرده شیشه یا ژله موزاییکی اشاره کرد. معمولاً از این ژله برای مهمانی ها استفاده می کنند اما مادران عزیز در خانه و برای بچه هایشان این نوع از ژله را برای تهیه انتخاب می کنند. ژله خرده شیشه را می توان با شیر و یا بستنی تهیه کرد که در این مطلب از آموزش انواع دسر می خواهیم آموزش طرز تهیه ژله خرده شیشه با بستنی را قرار دهیم.

ادامه مطلب
2 فیله تیلاپیا ، به طول 2 قطعه 360 گرم برش داده شده است1 نمک نمک [اختیاری] 0.2 گرمفلفل دلمه ای برای طعم دادن [اختیاری]2 قاشق غذاخوری آرد سفید (تمام هدف) 16 گرماندازه 1 تخم بزرگ است2 قاشق غذاخوری نان 16 گرم1 قاشق غذاخوری روغن زیتون 15 میلی لیتر1/2 لیمو ، برش در چهارم [اختیاری] 60 گرمقبل از اینکه تو شروع کنیصفحات سروی را در کمترین حالت در فر نگه دارید تا در هنگام خدمت گرم شوند.
طرز تهیه فیله ماهی سوخاری شده:فیله های ماهی را خشک کنید و سپس هر فیله را به طول 2 قطعه

این چندوقت از صرف وقت برای فیلم دیدن برگشته‌ام به کتاب خواندن. خداروشکر به حد قابل توجه و خوبی موفق هم بوده‌ام. البته تکلیف برای خودم نمیکنم ولی چندکتاب رو مشخص میکنم که در طی روزهای آتی باید تمامشون کنم و خب خرده خرده مینوشم و کشش باعث میشه که برسم به نقطه‌ی پایانی و هم کتاب رو زودتر از موعد تمام کنم و هم یک آرامش روحی و غنا بهم بخشیده میشه.. هم خوب فکر میکنم و هم خوب لذّت میبرم.. واقعا خواندن یکی از بهترین لذتهایی است که انسان میتواند تجر
✅سوالات درسهایی از قرآن 98 تاریخ 2 آبان

1- کدام راه برای خداشناسی، آسان‌تر و اطمینان‌آورتر است؟
1) از وجود خود به وجود خدا✅
2) از وجود جهان به وجود خدا
3) از وجود خدا به وجود خود
2- در کدام مورد، راهی برای مشاهده نداریم و از طریق آثار به وجود آن پی می‌بریم؟
1) جاذبه زمین
2) درد و بیماری
3) هر دو مورد✅
3- کدام مسئولیت تربیتی است که تا پایان عمر ادامه دارد و بازنشستگی ندارد؟
1) معلّمی
2) مادری✅
3) مربی تربیتی
4- آیه 17 سوره غاشیه، به کدام یک از نشانه‌های خ
جدیدترین کشور جهان کدام است ؟این گونه نیست که تعداد کشور های جهان دائما در حال افزایش باشد ، همچنین اگر یک نهاد سرزمینی، خود را به عنوان یک کشور مستقل اعلام کند ، کشور های دنیا به آن به چشم یک کشور جدید نگاه نمی ‎کنند. چنانچه در بخش سرگرمی و گوناگون نمناک می خوانید جدید ترین کشور شناخته شده بین الملی در جهان ، کشور افریقایی سودان جنوبی است که در تاریخ 9 ژوئیه 2011 استقلال خود را اعلام کرد و بعد ها به عنوان عضو جدید سازمان ملل شناخته شد.

ادامه مط
انواع تخته چوبانواع تخته چوب یا تخته خرده های چوب، را در این مطلب بررسی می کنیم.تخته چوب جز فرآورده های مصنوعی مهم در صنعت چوب می باشد.تنوع در تخته چوب ها زیاد است و هر کدام از آنها برای کاربرد خاصی به کار می روند.
 تخته چوب
همانطور که می دانیم چوب از مصالح اولیه بشر است، که در ساخت خانه و … از آن استفاده می کردند.رفته رفته فرآورده های مصنوعی جای خود را به فرآورده های طبیعی دادند.چون از تنوع طرح و رنگ بالایی هم برخوردارند.تخته چوب، در واقع همان
مواد لازم جهت تهیه کروکت صبحانه تخم مرغ و مارچوبه:
3 قاشق غذاخوری کره3 قاشق غذاخوری آرد همه منظوره3/4 فنجان شیر 2٪6 تخم مرغ بزرگ پخته ، خرد شده1/2 فنجان مارچوبه تازه خرد شده1/2 فنجان پیاز خرد شده سبز1/3 فنجان پنیر چدار خرد شده1 قاشق غذاخوری ترخون تازه خرد شده1/4 قاشق چای خوری نمک1/4 قاشق چای خوری فلفل1-3 / 4 فنجان خرده نان پانکو (ژاپنی)3 تخم بزرگ ، کتک خورده استروغن برای سرخ کردن بدون چربی
طرز تهیه کروکت صبحانه تخم مرغ و مارچوبه:
در یک قابلمه بزرگ ، کره را ر
با بابک چت می‌کنم که وسط بحثی تقریبا مهم کانکتینگ می‌شود. هر چه می‌کنم بر نمی‌گردد. نگاهی به چراغ‌های مودم که از پشت پرده پیداست می اندازم. قطع شده. می‌خواهم از پشت میز بلند شوم به سراغش بروم که دستم به لیوان چای می‌خورد. چای سرازیر می‌شود روی تمام برگه‌هایی که یک ماه هر روز در حال مرتب کردن و پاکنویس کردنشان بوده‌ام. همین یک ساعت پیش آخرین برگه تمام شده. می‌آیم برگه‌ها را نجات بدهم که دستم به کاسه‌ی آبی رنگ شیشه‌ای شکرپنیرها می‌خورد،
باربری مشهد
حمل انواع بار و خرده بار و اثاثیه از مشهد به شیراز با بهترین ماشین آلات توسط باربری مشهد. حمل بار از مشهد به شهرهای تهران شیراز تبریز اهواز اصفهان کرج قم کرمانشاه ارومیه رشت زاهدان کرمان اراک همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهرکرد سمنان یاسوج و...
حمل بار خرده بار مشهد شیراز
داستان وال مارت؛ بزرگترین خرده فروشی جهاندر: 
 وال مارت (Walmart) نام شرکتی است که هزاران شعبه در سراسر دنیا دارد.
این شرکت به عنوان بزرگترین خرده‌فروشی جهان، به قدری در کارش موفق شده است که به پردرآمدترین شرکت جهان معروف است.
این شرکت آمریکایی در سال ۱۹۶۲ میلادی توسط سم والتون  Walton Sam تأسیس شد.
بزرگ‌ترین شبکه فروشگاه‌های زنجیره‌ای مواد غذایی و هایپرمارکت متعلق به شرکت وال مارت است که محصولات ارائه شده در این فروشگاه ها همواره از تخفیف‌های
با چشمانی که به تیرگی شب شبیخون زده اند به کدام نقطه از تاریخ نقب زده ای که بودنت، فرسنگ ها بعید است و دور، به کدام قصه عاشقانه سفر کرده ای که مجنون بر لیلی نگاهت کرنش می کند، به کدام جوخه فرمان آتش داده ای که هویدا حلاج وار سر دار را طلب میکند و در کدامین آیه نازل شده ای که سهراب محمد وار به معراج می خواندت.
اگر قصد اسباب کشی و جابجایی بار را در تهران دارید و به باربری تهران و اتوبار تهران یا باربری در تهران نیاز دارید ولی نمی‌دانید به کدام یک از باربری‌ ها اعتماد کنید و از کدام شرکت باربری استفاده کنید،
مزیت استفاده از باربری های تهران که در این لیست وجود دارد این است که شما در صورت خسارت دیدن یا دریافت مبالغ خارج از عرف می‌ توانید به اتحادیه باربری در تهران  در خیابان وصال شیرازی مراجعه کنید و علیه آن باربری اقامه دعوا کنید.
شماره تماس

کدام خوانش دیگر رامیان جمله بگردانمکه در «به پنجره‌ها بنگر»خیالِ پرزده‌ای باشد؟کدام خواهش دیگر رابه گوش باد فروخوانمبه شوق آنکه پس از چندیمحالِ سرزده‌ای باشد؟کدام پنجره می‌بازد؟کدام پنجره می‌بندد؟کدام آینه غمگین است؟کدام آینه می‌خندد؟میان قاب لب دیوارهجوم جمعیتی خوشحالاز آن جهت که حضوری نیستبه راه وحشت و استیصالرسیده‌ایم به فرداهازمان کرشمهٔ نو داردبه جنگلی که در آن حتیشغال حق وتو دارد. 
غلامرضا آقاسی
در چه علیکی از سلام منیبه هیات کدام دل ِ تنگیکه دلتنگی ام ... امان ـ امانسلامت که می کنم دور می گیرد سرمعلیک که می دهییا مقلب القلوب تلوزیون به شمارش معکوس می افتدتحویل که بگیری، سال تحویل شدهتلویحا اعتراف می کنملبخندی روی لبهایم جوانه زدهو با همین سرعت انتشارپای تمام ویروس ها در گل جا خواهد ماندگل و بلبل می شود جهان امابه معجزه لبخندت و نیمی از سلاح های جهان از کار می افتدنیمه ی محرم نزدیک استو من دل سونامی زده ام برایت سینه می زندنذر کرده ام
چه مبارک است این غم که تو در دلم نهادیبه غمت که هرگز این غم ندهم به هیچ شادی
ز تو دارم این غم خوش به جهان ازا ین چه خوشترتو چه دادیَم که گویم که از آن به‌اَم ندادی
چه خیال می‌توان بست و کدام خواب نوشینبه از این در تماشا که به روی من گشادی
تویی آن که خیزد از وی همه خرمی و سبزینظر کدام سروی؟ نفس کدام بادی؟
همه بوی آرزویی مگر از گل بهشتیهمه رنگی و نگاری مگر از بهار زادی
ز کدام ره رسیدی ز. کدام در گذشتیکه ندیده دیده رویت به درون دل فتادی
به سر بلندت‌
به نام خدا و با سلام،هیچ کس به ما نگفت دنیا بد است،حرام است،نجس است رنجی است بی پایان...لیک دنیا و زندگی موهبتی است که به ما ارزانی شده،توفیقی است که می توانست نباشد، احتمال بودن هر کدام از ما نزدیک به صفر است،می شد که هر کدام از ما هیچ وقت نباشد،حالا که هستیم باید قدر این هدیه عزیز را بدانیم و به بهترین شکل فعل بودن را صرف کنیم،ما هستیم و‌ هستی ما افتخار ما و افتخار ما هستی ماست.
ادامه مطلب
باورنکردنی ترین طلاق‌های جهان
در این مطلب نگاهی می کنیم به عجیب ترین طلاق های جهان که باورکردنشان سخت است.
انگیزه‌ها و دلایل برخی طلاق ها آن‌قدر متفاوت و عجیب است که باورش شاید برای قاضی و خبرنگاری که شنونده ماجراست هم سخت باشد.

دادگاه خانواده را می‌گوییم، زنانو مردانی که راهی آن می‌شوند تا به زندگی‌شان پایان دهند و هر کدام دلیلی برای این جدایی دارند، اما بعضی از این دلایل به قدری عجیب و خاص است که بیشتر از تلخی طلاق، خنده روی لب می‌

طلا فلز گران بهایی که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد؛ عده ای از آن برای سرمایه‌گذاری و عده‌ای از آن برای تزئین و زیبایی استفاده می کنند اما مصرف آن در برخی از کشورهای جهان بیش از استاندارد جهانی است.
به نقل از بیزینس اینسایدر، خرید طلا رابطه مستقیمی با فرهنگ یک ملت دارد به طوری که در بسیاری از کشورها مردم با توجه به رویدادهای فرهنگی و یا شخصی به خرید طلا روی می آورند.
در عین حال که خرید طلا با فرهنگ یک کشور رابطه تنگاتنگی دارد با اقتصا
سلاااااااااااام سلاااااااااااام سلاااااااااااام سلاااااااام خوبید؟منم خوبم!جونم براتون بگه که امروز قرار بود بریم قزوین و یه خرده بگردیم یعنی پیمان دیروز گفت که پیامو ببریم قزوین یه خرده بگرده برا همین دیشب با هم هماهنگ کردند که امروز اون ده و نیم خونه ما باشه تا بریم و اونم گفت باشه ما هم صبح بلند شدیم صبونه خوردیم و پیمان همه چیو از دیشب آماده گذاشته بود صبح هم همه رو آماده کرد و گذاشت دم در و هرچی منتظر موندیم پیام نیومد پیمان بهش زنگ ز
اگر قصد دارید که وسایل و اثاثیه خودتان را از تهران به شهرستان منتقل نمایید می توانید از خدمات مجموعه حمل بار ایرانکس استفاده نمایید . 
این شرکت در جهت خدمت رسانی به مشتریان خود از بهترین وسایل نقلیه و از رانندگان مجرب استفاده می نماید . 
تمامی وسایل و اثاثیه در طول مدت جابه جایی تحت پوشش بیمه آسیا قرار می گیرند تا خیال مشتریان از بابت وسایلشان راحت باشد . کارشناسان این مجموعه آماده پاسخگویی به سوالات شما مشتریان عزیز می باشند . 
این شرکت در ا
چند روزی‌ست باید گوشه ای بنشینم، اخم پیشانی ام را پررنگ کنم و خیره به نقطه ای نامعلوم، در فکر فرو روم تا به خاطر آورم اگر همه چیز این‌گونه نمیشد، دلم میخواست چه شود.
دلم میخواست کجا باشم.
نخ چندمِ کنت را کجای جهان خاموش کنم یا دستم را با مهر روی جلد کدام کتاب بکشم.
بعد اخم هایم را بیشتر در هم کنم و به خاطر بیاورم روزی دلم میخواست ادبیات بخوانم. آخر میدانی؛ واژه‌های مسحور کننده‌ی مولوی تنها چیزی بودند که هیچوقت از آنها خسته نمی‌شدم.
اشک‌های
سلااااااااااااام سلااااااااااااام سلااااااام سلااااااااااام خوبید؟ جونم براتون بگه که الان خونه ام و پیمان رفته بیرون یه سر به صرافی بزنه و از اونورم یه خرده گوشت و بوقلمون و یه خرده هم لوبیا چیتی و این چیزا بگیره بیاد من از دیروز غروب یه سر درد بدی گرفته بودم که با اینکه شبم تا صبح خوابیدم ولی خوب نشد برا همین موندم خونه تا یه خرده استراحت کنم شاید خوب بشه از ساعت ده تا حالا که دوازده و نیمه خوابیده بودم الان یه خرده بهتر شدم و دیگه خدارو ش
چند روزه اعصابم خرده ...
برای اولین بار یه بیماری شیرخوار ۲ ماهه رو تشخیص ندادم ....
Infantile spasm (اسپاسم شیرخوارگی) ... 
اعصابم خیلی خرده ...
خیلی ..‌.
تقصیر خودمه که اعتماد کردم به شرح حال مادر پدرش که پرستار بودن و به من شرح حال دادن که چشمهاش ترشح داره و چشمهاش رو ا ز دیروز تا به حال انگار سختشه باز کنه ...
معاینه اش ک کردم هرکار کردم بیدار بشه که چشمهاش رو باز کنه نشد ولی اون لحظه هیچ علامت دیگه ای نداشت ! نه اسپاسمی‌دیدم ، نه چیزی !
از اون طرف مامانش تو
همواره این سوال را در ذهن داشتم و اگر اهل دلی و یا فردی که حس می کردم از نگاه خاص به دنیا نگاه می کند را می بافتم ،  در صحبت خصوصی از او سوال می کردم:
زندگی چیست؟
پاسخ ها گوناگون و متفاوت بود
و هر کس به ذم خودش و از زاویه دید خودش آنرا تفسیر می کرد
اما واقعا زندگی چیست؟
برای من زندگی یک موهبت است که کمتر کسی ارزش حقیقی آنرا درک میکند
اگر چه در طول تاریخ این معنا تغییر نکرده بلکه این انسان بوده که در زمان های مختلف تفاسیر گوناگونی را از آن ارائه کرد
شاید دوست داشته باشید که بفهمید که شما به کدام یک از افراد مشهور موجود در جهان شباهت دارید که این مورد توسط اپلیکیشن گرادینت Gradient برای شما ممکن خواهد شد به صورتی که تصویر خود را در برنامه وارد میکنید و با پردازش عکس شما شخصیتی که به آن شباهت ظاهری دارید را به شما نمایش خواهد داد گرادیان ویرایشگر عکس و عکس سلفی جدید شماست!
ادامه مطلب
، این یک پرسش سهل و ممتنع است
که همواره میان سینمادوستان مطرح می‌شود: با کدام فیلم‌ها بیشتر همراهی
بوده‌اید و از کدام یک از آن‌ها لذت بریده‌اید؟ «محله چینی‌ها» یا «پرواز
بر فراز آشیانه فاخته»، «جادوگر شهر از» یا «آواز در باران»؟ این انتخاب‌ها
به ذائقه هر شخص باز‌می گردد و اتفاقاً همین تفاوت سلیقه‌هاست که باعث شده
ژانرهای گوناگون همچنان ادامه حیات بدهند؛ اما با این حال درباره برخی
فیلم‌ها نظیر «پدرخوانده اتفاق نظر بیشتری وجود دا
سفارش ساخت مبل به شما این امکان را می‌دهد تا مبل دلخواه‌تان را با کمترین هزینه طراحی و سفارش دهید. دیگر لازم نیست وقت زیادی را صرف گشتن برای پیدا کردن مناسب‌ترین مبل کنید.
امروزه بسیاری از تولیدکنندگان پیشرو در مبلمان، این امکان را برای خریدارن فراهم نموده‌اند تا به جای مراجعه به فروشگاه‌ها و خرید مبل آماده، مستقیما با تولیدکنندگان مبل در ارتباط باشند.به این ترتیب شما به راحتی می‌توانید مبل مورد نظر خود را سفارش و پس از مدت کوتاهی آن ر
شب امتحان داخلی عصب
مثه بقیه شب امتحانای اخیر، بنده هستم و اهنگای یکی دیگه از خواننده های قدیمی که تا صبح اکثرشونو گوش میکنم. این دفعه استاد معین

این چنتا امتحان اخیر ناخوداگاه میرفتم اهنگای یه خواننده ی قدیمی رو گوش میکردم. خودمم نمیدونستم چرا اینکارو میکنم بعدا که بهش فکر کردم دیدم شاید چون همینکه بچگیامو یادم میاره باعث میشه حس خوب بده وسط بفنا بودنای شب امتحان
حدود ساعت ۳ اینا بود تو کتابخونه ی خابگاه. حس کردم زندگی خیلی کسل کننده شد
گمان کردی نفهمیدم ؟ من همه چیز را می دانم . خونِ روی دیوار را دیدم . آخرین زوزه ی دردناکش را شنیدم و لرزیدم . تکان تکان خوردن مردمک های نمناکش را به خاطر سپردم ، من پنجه هایی که آخرین رمق را بر گلوگاه زمین ریختند و فشردند ، و فشردند ، و فشردند ؛ بر حنجره ی جهان حس کردم
و چشم های تو را ؛ ای محبوب ترین من !
و اشک هایت را . اشک هایت ؟ 
از آنها وام دار کدام ابر بودی ؟ کدام آسمان را بازیچه‌ی زنشِ آرام پلک هایت کردی که می باریدی و داشتی جهان را در بارانی غری

نچرخیدن آب پاش ماشین ظرفشویی | ماشین های ظرفشویی شامل بخش های متحرک متعددی می باشند، از قفسه ها گرفته تا محفظه ی مواد شوینده و بازو های آب پاش که جریان آب را بر روی ظروف داخل ماشین هدایت می کنند. در شرایط بهینه، تمام این قطعات به خوبی کار می کنند، اما با گذشت زمان و با استفاده مداوم، ممکن است مشکلاتی ایجاد شود که منجر به نچرخیدن آب پاش ماشین ظرفشویی شود. اگر ظروف شما آنگونه که باید تمیز شوند، تمیز نشده اند، وقت تعمیر ماشین ظرفشویی شما رسیده ا
به آمدن ها اعتباری نیست وقتی درها از باز و بسته شدنِ مدامصدای جیغ‌شان درآمده که نیاوقتی بالابر ساختمانهمیشه به همکف برمیگرددبه آمدن ها اعتباری نیستوقتی از زمین به آسمان باران و هی باران... "اخیرا" در کدام "آخرین بازدید" معنا میگیردامید روی کدام دیوار یادگار میگذارد کدام کوچه را آذین می بندند و به کدام شیرینی وعده سفارش داده‌اندوقتی به آمدن ها اعتباری نیست...؟
فکر می‌کردم ساعت سه و خرده‌ای باشد اما نه، تازه دو شده است. دلم برایش تنگ شده. دلتنگی دیگر جانی در بدن باقی نگذاشته است. فردا قرار است بیاید و با هم برویم نمایشگاه کتاب و یک چند خرده کار دیگر هم داریم.
دلتنگی عجیب است. هیچ‌وقت به طعم دلتنگی عادت نمی‌کنی. همیشه مزه‌اش برایت تازگی دارد. مثل دارویی است که ییمار جواب کرده می‌خورد. نه امیدی به خوب شدن دارد نه به طعم دارو عادت می‌کند. خیال می‌کنی که خب این همه تکنولوژی، زنگی، پیامی، چیزی شبیه این
حمل خرده با ر به کشور عراق
حمل خرده با چیست؟
هنگامی که قصد صادرات به کشور عراق دارین . اما حجم بار به میزانی نیست که به حد نصاب کانتینر برسد از این خدمات میتوانند استفاده کنند.
هنگامی که حجم کالای صادراتی به کشور عراق کم باشد . میزان هزینه ارسال بار و نیز هزینه های گمرک و حق ترخیص کالا بسیار می شود . اما اگر از خدمات حمل خرده بار استفاده شود . هزینه ها به طور چشمگیری کاهش پیدا میکند.در بعضی موارد بیش از یک سوم کاهش هزینه دارد
حمل خرده بار به چه صور
پولدارترین افراد دنیا به تفکیک کشورتعداد ثروتمندان آمریکایی و چینی بیشتر از تعداد ثروتمندان سایر کشورهاست.
به گزارش ایسنا به نقل از فوربس، در بین ۱۰ ثروتمند جهان، شش نفر آمریکایی هستند. این کشور به همراه چین بیشترین تعداد ثروتمندان جهان را دارند؛ به گونه ای که پیش‌تر نیز بیزینس اینسایدر اعلام کرده بود که بیش ۱۸.۵ میلیونر درآمریکا و بیش از ۴.۵ میلیونر در چین وجود دارد.
در ادامه با ثروتمندترین افراد هر کشور تا پایان مارس ۲۰۲۰ آشنا می‌شوید:
فکر می‌کنم سبک زندگیِ آرامی که بی‌نهایت شاد نگهم می‌دارد و شعارش این است که :«وظیفه‌ی تو نیست که دنیا را تغییر بدهی و فقط سعی کن زندگی کنی و خوب زندگی کنی و آدم بهتری باشی» را پیش ببرم و بی‌غم و اندوه زندگی کنم و تا ابدیت بنشینم پای کتاب‌ها و فیلم‌ها و سریال‌ها و شربت‌هایم. یا برخیزم و یک کاری کنم و بارها شکست بخورم و تنم زخم شود و کلی خستگی و بیچارگی به جان بخرم «چون من با هدفی به این جهان آمده‌ام و باید تا آخرین ذره‌ی جانم برای آن آرمان ب
چه مبارک است این غم که تو در دلم نهادی
به غمت که هرگز این غم ندهم به هیچ شادی
ز تو دارم این غم خوش به جهان از این چه خوشتر
تو چه دادیَم که گویم که از آن به‌اَم ندادی
چه خیال می‌توان بست و کدام خواب نوشین
به از این درِ تماشا که به روی من گشادی
تویی آن که خیزد از وی همه خرمی و سبزی
نظر کدام سروی؟ نفس کدام بادی؟
همه بوی آرزویی مگر از گل بهشتی
همه رنگی و نگاری مگر از بهار زادی
ز کدام ره رسیدی ز کدام در گذشتی
که ندیده دیده رویت به درون دل فتادی
به سرِ بل

1) از وجود خود به وجود خدا

1) جاذبه زمین

2) درد و بیماری

3) هر دو مورد
3- کدام مسئولی تربیتی است که تا پایان عمر ادامه دارد و بازنشستگی ندارد؟

1) معلّمی

2) مادری

3) مربی تربیتی

4- آیه 17 سوره غاشیه، به کدام یک از نشا

1) از وجود خود به وجود خدا

1) جاذبه زمین

2) درد و بیماری

3) هر دو مورد
3- کدام مسئولی تربیتی است که تا پایان عمر ادامه دارد و بازنشستگی ندارد؟

1) معلّمی

2) مادری

3) مربی تربیتی

4- آیه 17 سوره غاشیه، به کدام یک از نشا
همانطور
که می دانید برخی از کشورهای جهان، دارای ارزهای قدرتمندی هستند به گونه
ای که حتی توانسته اند کشورهای دیگر را نیز به استفاده از آن متقاعد کنند.
در واقع کشورهایی که دارای قابل‌اعتمادترین اقتصاد هستند تمایل دارند یک
سیستم پولی قوی نیز داشته باشند. اما سوالی که در اینجا مطرح می شود این
است که به نظر شما، قدرتمندترین ارزهای جهان کدام اند؟ شاید بسیاری از مردم
آمریکا بر این باورند که دلار آمریکا قدرتمند ترین ارز در جهان است، یورو
نیز ی
جکمت اشراق یا جکمت مشاء؟ یا گزینه سومی در کار است؟
گزینه سوم را فعلا نمی گویم
وقتش که شد خودتان می فهمید 
موضوع کمی تربیتی است و مجال می خواهد درک این سخن
پس بگذار این نکته خیس بخورد 
اما نکته ای که مد نظرم آمد این است که شما کدام را می پسندید؟ 
راه عقلی را بیشتر می پسندی؟
راه قلبی را بیشتر می پسندی؟
کدام به مذاق تو خوش می آید؟
هر کدام راهی است یکی را صوفی می نامند 
آن دیگری را عارف می نامند  
و هر کدام به طریق طی مسیر می نمایند...
پس کدامین را بای
2628 - «اسدالله علم» معتمد «محمدرضا پهلوی» می‌نویسد: "روزنامه نیویورک‌تایمز شرحی نوشته بود که روشنفکران ایران خواستار تحولات عمیق و اساسی در اجتماع ایران هستند. شاهنشاه خندیدند و فرمودند «روشنفکر کدام گُهی است؟ اینها اشخاصی هستند که هزاران نوع عقده دارند. خود ما اسم روشنفکر بر آنها می‌گذاریم و آنها را عَلَم می‌کنیم، بعد از ما خرده‌گیری می‌کنند؟»"منبع: خاطرات علم، جلد۵، ص۳۱۳ (۳۰ مهر ۱۳۵۴)
دانلود فایل اصلی

سلااااااااااااام سلااااااااااااام سلااااااااااااام سلااااااااااااام خوبید؟منم خوبم!جونم براتون بگه که دیروز ساعت نه سوییت رو تحویل دادیم و راه افتادیم سمت کرج و اول از لاهیجان پیمان و پیام رفتند طبق معمل همیشه کلی کلوچه و این چیزا گرفتند و بعدش دیگه سوار شدیم و روندیم به سمت کرج ،وسطا هم یه جا نشستیم صبونه خوردیم و ساعت دو و نیم اینجورام رسیدیم قزوین و اونجام ناهار خوردیم و دو سه ساعتی استراحت کردیم و بعدش یه کله تا کرج اومدیم و پیام جل
یک بار شنیدم که هر چیزی و جهانی باید یک میخ طویله داشته باشد و جهان اطراف آن شکل بگیرد.شاید برای جهان مفهوم"خدا" باشد و برای هر کس فرقی داشته باشد.به میخِ طویله ی خودم زیاد فکر کردم.اینکه چه چیزی بنیانِ زندگی ام میشود و بقیه چیزها را در اطرافش کنار هم میچینیم.لذت بردن از زندگی؟به درد بخور بودن؟هنوز دقیق پیدایش نکرده ام.انگار نیروها هنوز با هم درگیر هستند.یک روز در ستایشِ انزوا مینویسم و یک روز از نبودن ها دلگیرم.یک روز تصمیم میگیرم با علمم جها
کوچکترین انگشتر  جهان با قدمت 2200 سال متعلق به موزه تاریخی استان زنجان می باشد.جنس این انگشتر از مفرغ است و قطر آن 7 میلی متر و وزن آن 860 سوت می باشد.
کوچکترین انگشتر جهان در اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، ثبت جهانی شده است.قدمت این انگشتر همزمان با دوره اشکانی و دوره پارس است.اندازه کوچک آن نشان می دهد که برای انگشت دست نوزاد طراحی شده است و به طبقات اشرافی آن دوره ها مربوط می شود.
تاکنون مکان مشخصی برای پیدایش کوچکترین انگشتر جهان ث

تو را دارم ای گل، جهان با من است.تو تا با منی، جانِ جان با من است.کنار تو هر لحظه گویم به خویشکه خوشبختیِ بیکران با من است.

"فریدون مشیری"

پ.ن1:
جان و جهان خواند مرا آن صنم 
تا بزیم جان و جهان من است 

"سنایی"

پ.ن2:
بیا نگارا
بیا در آغوش من 

"هوشنگ ابتهاج"
حمل خرده بار چیست؟
هنگامی که حجم کالای شما کم باشد .از حمل خرده بار استفاده میشود 
حمل خرده بار به این صورت می باشد که کالای شما به همراه کالای دیگران به صورت اشتراکی توسط وانت و یا کامیون حمل میشود.

حمل خرده بار به عراق
هنگامی که مقدار کالای شما به حد نصاب کانتینر نمیرسد . از حمل خرده بار یا گروپاژ استفاده میکنیم .
هنگامی که مقدار کالا کم باشد .هزینه حمل کالا و همچنین هزینه های گمرکی بسیار زیاد میشود.
وقتی که از حمل خرده بار استفاده میشود . تا
برای اینکه زیبایی میز دسرتان را چند برابر کنید می‌توانید از انواع ژله‌ها و کیک‌ها استفاده کنید. ژله‌ خرده شیشه مانند ژله نوشابه ای و یا ژله سه بعدی جلوه خاصی یه میز پذیرایی شما می‌بخشد. این ژله با مواد مختلفی مثل بستنی و شیر تهیه می‌شود. همچنین
ژله خرده شیشه را هم به صورت تک‌نفره و هم قالبی بر سر میز دسر می‌گذارند.
در ادامه طرز تهیه ژله بستنی خرده شیشه به همراه نکات درآوردن ژله از قالب
آورده شده‌است.
۱. طرز تهیه ژله بستنی خرده شیشه
موا
برای اینکه زیبایی میز دسرتان را چند برابر کنید می‌توانید از انواع ژله‌ها و کیک‌ها استفاده کنید. ژله‌ خرده شیشه مانند ژله نوشابه ای و یا ژله سه بعدی جلوه
خاصی یه میز پذیرایی شما می‌بخشد. این ژله با مواد مختلفی مثل بستنی و شیر
تهیه می‌شود. همچنین ژله خرده شیشه را هم به صورت تک‌نفره و هم قالبی بر
سر میز دسر می‌گذارند. در ادامه طرز تهیه ژله بستنی خرده شیشه به همراه
نکات درآوردن ژله از قالب آورده شده‌است.
۱. طرز تهیه ژله بستنی خرده شیشه
مو
ویل دورانت معتقد است نقش پوشش و حجاب زنان در ایران باستان چنان برجسته است که می‌ توان ایران را منشاء اصلی پراکندن حجاب در جهان دانست.
منبع:ویل دورانت، تاریخ تمدن، ج۲، ص۷۸ و برتراند راسل، زناشوئی و اخلاق، ص۱۳۵.
ویل دورانت درباره حجاب زنان ایران می نویسد:
«در نقشهایی که از ایران باستان برجای مانده هیچ صورت زن دیده نمی شود.»
منبع:تاریخ تمدن، ویل دورانت ج1، ص 434.
فردوسی درباره پوشش صورت بانوان ایرانی اینگونه می سراید:
منیژه منم دخت افراسیاب  بره
سلاااااااااام سلاااااااام سلااااااام سلااااااام خوبید منم خوبم! جونم براتون بگه که الان نظر .آبادیم و داره بارون می یاد صبح هوا ابری و آفتابی بود پیمان گفت جو جو بریم نظر .آباد من دوباره یه دست دیگه در بیرونو رنگ بزنم (یکی دو دست زده بود ولی چون رنگ قبلیش مشکی بوده و الان داره طوسی می زنه بهش تا اون مشکیه پوشونده بشه کار داره ) ...خلاصه شال و کلاه کردیم و اومدیم نظر.آباد..وقتی رسیدیم اول رفتیم خونه از رقم کنتور .برق عکس انداختیم بعد رفتیم اداره ب
متن زیر حاصل پایان‌نامه کارشناسی‌ام در رشته علوم اجتماعی دانشگاه مازندران است. این مقاله در سال 1388 در همایش مسائل اجتماعی استان مازندران ارائه شد. بعد از گذشت ده سال اینجا هم منتشرش می‌کنم.

چندسالی است ژانر نوظهوری از موسیقی را می‌توان در جامعه ایران یافت که تمایزات آشکاری با سایر سبک‌های موسیقیایی دارد، این ژانر موسیقیایی رپ نامیده می‌شود که بخشی از فرهنگ هیپ هاپ است، می‌توان گفت رپ پدیده‌ای فراتر از موسیقی است و باید در مطالعه
دانلود انیمیشن تصمیم با کدام عقل یا قلب با لینک مستقیم و رایگان دانلود کامل کارتون تصمیم با کدام عقل یا قلب دانلود رایگان تصمیم با کدام عقل یا قلب
دانلود انیمیشن تصمیم با کدام عقل یا قلب
هوممممم، خودتان تصمیم بگیرید. خب، شما با عقل‌تان فکر می‌کنید یا با قلب‌تان؟ در پژوهشی اخیر از آدم‌ها پرسیدند محل تصمیم گیری‌شان در کجا واقع است؛ عقل یا قلب.
در امر ازدواج نیز قبل از هرگونه تصمیم و گزارشی، قلب باید از کارشناس ویژه خود یعنی عقل ... عقل باید

پرسشنامه نگرش به عشق (LAS)
کاربران عزیز ، محتوای این فایل شامل پرسشنامه نگرش به عشق می باشد که با فرمت ورد در ۴ صفحه تهیه و تدوین گردیده است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
پرسشنامه نگرش به عشق توسط هندریک و هندریک بر پایه الگوی «لی» از عشق در سال ۱۹۸۶ ساخته شده است.
تأیید تحلیل عاملی نشان داده است که ساختار عرضه شده «لی» توانایی کاربرد در فرهنگهای چندگانه را دارد (نتو و همکاران، ۲۰۰۰). پرسشنامه نگرش به

جهان سوم کجاست ...؟ 
وقتی دنیا به فکر تسخیر فضــــــا بود ، ما به این می اندیشیدیم که انگشتر عقیق در کدام انگشت ، ثوابِ بیشتری دارد ..!
 این جغرافیا نیست که جهان سومی بودن را تعیین می کند ، آدم ها هستند که آن را می سازند !جهان سوم جا نیست ، شخص است .جهان سوم منم .جهان سوم تویی .جهان سوم طرز تفکر ماست ، نه آن مرزهایی که داخلش زندگی می کنیم .
جهان سوم جاییست که مردمش جهان سومی فکر میکنند .جایی که میزان خرید یکسال کتاب برابر با یک روز لوازم آرایش است .
عاشقانه ترین عاشقانه های جهان
در برابر قلبم کم میاورند
وقتی که پای "تو" در میان است
.
بشنو!
فریاد عاشقانه ی قلبم را
دستهایم را که میگیری
نگاهم که میکنی
مشتاقانه تر از ثانیه ها...
عشق در وجودم میتپد
آوای بودنت، عاشقانه های جهان را میرقصاند
جهان در برق چشمانم میلرزد
و آغوشت تو گرم میکند تنم را...
با آرامشی از جنس بهشت... :)
.
آغوش تو آرامشی از جنس بهشت است
آرامشت از جنس "تو" در آینه ی "من"
خالیست جهان بی تو و عشقت شهِ قلبم!
بر بوم جهان با تو خوشست عشق کشید
امروز هر چقدر بخندی و هر چقدر عاشق باشیاز محبت دنیا کم نمیشه پس بخند و عاشق باش…امروز هر چقدر دلها را شاد کنی، کسی به تو خرده نمی‌گیره پس شادی بخش باش…امروز هر چقدر نفس بکشی، جهان با مشکل کمبود اکسیژن رو به رو نمیشه.پس از اعماق وجودت نفس بکش…امروز هر چقدر آرزو کنی، چشمه‌ی آرزوهات خشک نمیشه پس آرزو کن…امروز هر چقدر خدا را صدا کنی خدا خسته نمیشهپس صدایش کن…او منتظر توستمنتظر آرزوهایت،خنده‌هایت،گریه‌هایتستاره شمردن‌هایت…و…عاشق بودن
سوالات درسهایی از قرآن 25 مهر 98
تاریخ پخش:25/07/98

1- خوراک و پوشاک، مصداق کدام نیاز انسان است؟

1) نیاز شخصی
2) نیاز اجتماعی
3) نیاز عالی

2- کدام یک از موارد ذیل، نیاز اجتماعی انسان است؟

1) شناخت جهان
2) شناخت انسان
3) قوانین و مقررات

3- آیه آخر سوره کافرون، بیانگر چیست؟

1) دین، یعنی ایمان به خدا 
2) انسان بی‌دین نداریم
3) دین‌دار واقعی نداریم

4- نشانه‌ی فطری‌بودن یک امر چیست؟

1) هر انسانی در هر مکانی و زمانی داراست
2) نیاز به معلم و آموزش ندار
طراحی آینده، برای بیش از 65 سال تنها کسانی که با میراث بزرگ می توانند آینده را هدایت کنند. تاریخ ما از دستاوردها، چالش ها،
چهار سایت تولیدی واقع در مرکز ما در نزدیکی میلان، دو شرکت تابعه متعلق به خود، هر کدام در آلمان و هلند، 60 نماینده و مدیر فروش منطقه ای و 70 توزیع مجاز در سراسر جهان، ما را به حضور گسترده در سراسر جهان اطمینان می دهند.
خسته ام. دستم به هیچ کاری نمی‌رود. توی خودم فرو رفته‌اند. دلم می‌خواهد یکی عاشقم شود و دوستم بدارد. خسته ام از این دنیای تنهایی. و آخر چه کسی کسی را چنان که ارسطو می‌گوید دوست خواهد داشت؟ نه این جهان، جهان من نیست. این جهان پر از نقص است و من حقیقتا از اینهمه نقص در جهان دلزده‌ام. امروز شنبه هست. کاش امروز که کتابخانه می‌روم کمی بیشتر تلاش کنم. دلم می‌خواد دکتری بخونم آی‌پی‌ام کاش...

1) نیاز شخصی
2) نیاز اجتماعی
3) نیاز عالی

1) شناخت جهان
2) شناخت انسان
3) قوانین و مقررات

2) انسان بی‌دین نداریم
3) دین‌دار واقعی نداریم

1) نیاز شخصی
2) نیاز اجتماعی
3) نیاز عالی

1) شناخت جهان
2) شناخت انسان
3) قوانین و مقررات

2) انسان بی‌دین نداریم
3) دین‌دار واقعی نداریم

جهان از کجا شروع می شود؟
این سوال یه نکته غلط و پنهان دارد و مانند تقسیم یک عدد بر صفر! پی پاسخ و مبهم می ماند.
نکته آن است که جا و مکان هم در محدوده ی جهان است و هر نقطه که جا و مکان معنی دارد، جهان هم معنا دارد. بنابراین مکانی که «جهان» نباشد وجود ندارد.
ادامه مطلب
ژله خرده شیشه یا موزاییکی نوعی دسر است که تهیۀ آن وقت‌گیر است، ولی ارزش آن را دارد.

ژله خرده شیشه یا موزاییکی از دسرهای شیک و زیبایی است که می‌توان برای مهمانی‌ها تهیه کرد. این دسر شبیه شیشه‌های رنگی است؛ به همین دلیل نام آن خرده شیشه است. ترکیب رنگ‌های شاد در ژله خرده شیشه باعث جذابیت این دسر می‌شود.
مواد لازم:
پودر ژله: حداقل 2 تا 3 طعم و رنگ مختلف
آب جوش: یک لیوان برای هر بسته ژله
آب سرد: سه چهارم لیوان برای هر بسته ژله
ژلۀ آلوئه‌ورا ی
مَردم منم ، اسباب هیاهو شده ام
هرجا که نیاز بوده من رو شده ام
برجام دوپهلوی سیاست مردان
وقت ظلمات نیمه شب رو شده ام
.
کانون تمام گفتگوهای جهان
بازیچه شهر آرزوهای جهان
سربسته تر از پیام سرّی در جنگ
پیچیده چنان بگو مگو های جهان .
آمده‌ام خانه. بعد از چند وقت خانه‌ام؟ نمی‌دانم.دیشب توی خواب داشتیم با پدرم جایی می‌رفتیم، نمی‌دانم کی زد کنار و از درد به خودش پیچید، از شکاف سینه‌اش و از دهان‌اش خون بیرون می‌زد، جلوی چشمان‌ام جان می‌داد. صبح آمدم روی کانتر نشستم و کمی نگاه‌اش کردم. صبحانه را همان‌جا خوردم، این‌بار او بود.همیشه از تصویرِ رنجِ مادرم از خواب بیدار می‌شدم. یک بار را یادم آمد که در خواب، از پیشانی‌اش خون بیرون می‌زد و به سرعت چهره‌اش را سرخ می‌کرد،
از مهمترین نمادهای جهان هستی که از قدیم و تا به امروز بوده است،حلقه ازدواج است که استفاده از این حلقه دارای معنی های مختلف و جالبی هم می باشد.ما در ادامه این مقاله قصد داریم که توضیح بدهیم حلقه ازدواج نماد و سمبل چیست؟
برای حلقه ازدواج مطالب مختلفی منتشر شده است که دارای یک منبع موثق نمی باشد وبه همین دلیل ما به حکایت های مختلف گفته شده نخواهیم پرداختو موضوع اصلی بحث ما در این بخش سمبل حلقه ازدواج می باشد.
شکل دایره مانندی که در حلقه ازدواج و
هی دوست اهل کدام سرزمینی اینقدر بی رنگ و ریا ::))
جنابی که دنبال کننده ی وبلاگ جهان من شدید صمیمانه از شما ممنونم اما از اونجایی که من ادم خیلی کنجکاویی هستم و شما به جز یه جمله ی غمناک نام و نشانی نداشتید میشه ابراز هویت کنید و یه ردی از خودتون به جا بزارید عایا ؟؟؟ حالا اینقدرم رمزی نباشید
این روزها که حجم زیادی از اطلاعات ما در فضای مجازی قرار دارد، نگرانی‌ها در مورد حفظ حریم خصوصی در هنگام استفاده از اپلیکیشن‌های آنلاین بیشتر شده است. بنابراین چه بهتر که امن ترین پیام رسان های جهان را بشناسیم.

ادامه مطلب
کدام بیماری در کدام گروه خونی؟
گروه خونی شما چیست؟ اما آیا باید نوع گروه خونی خود را بدانید؟ شناخت نوع گروه خونی به چه دردی می خورد؟ تحیقات نشان می دهند دانستن نوع گروه خونی، اطلاعات زیادی به ما می دهد. 
 دلیل اصلی شناخت نوع گروه خونی، مسئله انتقال خون است، در مواردی که شما نیاز به خون شخص دیگری دارید و یا کسی محتاج اهدای خون شماست.
همچنین نوع گروه خونی می تواند به شما بگوید که به کدام بیماری بیشتر و به کدام بیماری کمتر مبتلا شوید. البته شما ن
توضیحات فایل:
دانلود پرسشنامه استاندارد موفقیت بین فردی آدلر (BASIS-A)
کاربران گرامی ،محتوای این فایل پرسشنامه استاندارد موفقیت بین فردی آدلر (BASIS-A) می باشد که با فرمت ورد در ۵ صفحه تهیه و تنظیم گردیده است. پرسشنامه حاضر با هدف انجام پروژه ای تحت عنوان بررسی موفقیت بین فردی آدلری (BASIS-A)، طراحی شده که به صورت فرمت Word در ۶۲ سوال در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از وبسایت خریداری و دانلود نمایید.
دریافت پرسشن
‍ ای خالق من ، پرده برانداز ببینم
عشقی که جهان عاشق آنست چه عشق است؟
دیوار ندارد و درش باز به هرکس
وابستگیش دربدری هست ، چه عشق است؟
سوزانده و از بوی خوشش عالم و آدم
چون باده زنان گشته از آن مست چه عشق است؟
سیراب کند با عطش هر تشنه لبی را ،
در بند کشد هرکه که دل بست ، چه عشق است؟
گویند که افلاک بنا شد به وجودش ،
هر دسته که همراه شده ، نگسست چه عشق است؟
از کرببلا جاری و در جوی جهان است
شاهراه جهان است نه بن بست ، چه عشق است؟
#احمد_یزدانی
#کربلا #اربعی
در رتبه‌بندی سالیانه نوآورترین شهرهای دنیا که از طرف شرکت "2thinknow" اعلام شده است، ۵۰۰ شهر دنیا مورد بررسی قرار گرفته‌اند تا بهترین آن‌ها از نظر وجود استارتاپ‌ها را معرفی کند.
به گزارش بیزینس اینسایدر، مشاغل و شرکت‌های نوپا در سراسر دنیا، ایده‌ها و مدل‌های تجاری خلاقانه‌ای را ایجاد کرده‌اند. اما کدام یک از شهرهای دنیا در پیشرفت نوآوری‌ها از رقبای خود پیشی گرفته‌اند و نسبت به باقی شهرها در سال ۲۰۱۹ میلادی عملکرد بهتری داشته‌اند؟
امسا
اصلان جامِ آب از لب طاقچه برداشت و گفت :
- این که نمی شود ؛ پس وضع و کار ما چه رویی پیدا می‌کند ؟ چه‌جور می توانیم هم دست در دست گل‌محمد داشته باشیم ، هم دشمن خونی او را روی سفره‌مان تیمار کنیم ! عاقبت چی ؟
بندار انگشت‌های چاق و بلندش را دور زانو در هم پنجه کرد و گفت :
- کار دنیا همین‌جورها است . چرا نمی‌شود ؟! ... حالا کدام طرف رفت ، خان‌نایب ؟
کلیدر ( محمود دولت‌آبادی )
به موضوع قیمت زرشک پفکی اعلا در این مقاله می پردازیم. قبل از ان به زرشک پفکی و زرشک دانه اناری اشاره ای می کنیم.
 زرشک دانه‌اناری برخلاف زرشک پفکی در معرض آفتاب قرار می‌گیرد و برای خشک کردن در جایگاه‌های سیمانی و یا کاهگلی  قرار داده می‌شود و حداکثر تا ۲۰ روز خشک می‌شود و به مرحله بسته‌بندی و فروش می‌رود. زرشک دانه اناری کیفیتی پایین‌تر از زرشک پفکی دارد و تفاوتش با زرشک پفکی در نحوه چیدن و نم‌زدایی آن خلاصه می‌شود. زرشک دانه اناری در م
حتماً شماهم با استراتژی‌های مختلف و ابزارهای تحلیلی مختلف آشنایی دارید و حتماً این سوال هم برای شما پیش آمده که از کدوم رویکرد باید در کسب و کارتان، زندگی شخصی و ... استفاده کنید. مطالعه کتاب استراتژی رسیدن به استراتژی یک چارچوب ذهنی برایتان ایجاد می‌کند تا بتوانید تشخیص دهید که کدام رویکردها برایتان مناسب است و آیا اصلاً تابحال رویکرد مناسبی را در پیش گرفته‌اید یا نه و یا اینکه اصلاً برای تمام واحدها و کسب و کارها در پیش گرفتن یک رویکرد ص
دانلود رایگان کتاب دانشنامه اساطیر جهان pdf    

دانلود فایل

دانلود کتب تخصصی و حرفه ای | دانشنامه اساطیر جهان ... - ...nirikadesign.com › دانلود-کتب-تخصصی-و-حرفه-ای › دانشنامه-اساطی...منبع کنکور ارشد پیام‌نور .کتاب دانشنامه اساطیر جهان نوشته شده زیر نظر رکس وارنر و ترجمه شده توسط ابوالقاسم اسماعیل پور در سال 1389 توسط انتشارات اسطوره به ...
دانلود رایگان کتاب دانشنامه اساطیر جهان pdf :: دانلود کتابketabdownloadpdf.blog.ir › دانلود رایگان ک
ای سرزمین! کدام فرزندها، در کدام نسل، تو را آزاد، آباد و سربلند، با چشمانِ باور خود خواهند دید؟
ای مادرِ ما، ایران! جانِ زخمیِ تو، در کدام روزِ هفته التیام خواهد پذیرفت؟
چشمان ما به راهِ عافیت تو سفید شد؛ ای ما نثار عافیتِ تو
| محمود دولت آبادی |

اگر می خواهید به ویروس کرونا مبتلا نشوید و سالم بمانید بخوانید، مطمئنا وقت شما را خواهد گرفت ولی ارزشمندتر از جوک و تصاویر مبتذل خواهد بود.بمب ساعتی  وارد کشور شد!!!این  بار بمب و موشک نیست بلکه یک ویروس کشنده است. ویروسی که با برنامه ریزی آنان و غفلت مسئولین همیشه غایب در صحنه به زودی فاجعه ی عصر حاضر را رقم می زند.حال می توان به آقای وزیر بهداشت که از وجود چنین ویروسی در عربستان اطلاع داشتند و حج امسال را لغو نکردند خرده گرفت.می توان باز ه
حتماً شماهم با استراتژی‌های مختلف و ابزارهای تحلیلی مختلف آشنایی دارید و حتماً این سوال هم برای شما پیش آمده که از کدوم رویکرد باید در کسب و کارتان، زندگی شخصی و ... استفاده کنید. مطالعه کتاب استراتژی رسیدن به استراتژی یک چارچوب ذهنی برایتان ایجاد می‌کند تا بتوانید تشخیص دهید که کدام رویکردها برایتان مناسب است و آیا اصلاً تابحال رویکرد مناسبی را در پیش گرفته‌اید یا نه و یا اینکه اصلاً برای تمام واحدها و کسب و کارها در پیش گرفتن یک رویکرد ص
دانلود رایگان کتاب تاریخ مصور جهان 

دانلود فایل

تاریخ مصور جهان دنیای باستان تاریخ : ابو عبدالرحمن الکردی ...archive.org › details › abo_abdrahman_kordi_barid_20150604۱۴ خرداد ۱۳۹۴ - تاریخ مصور جهان دنیای باستان تاریخ. by: ابو عبدالرحمن الکردی ... عاطفه سلیانی. برای دانلود کتابهای بیشتر اینجا کلیک کن: مُنْتَدی إِقْرَأ الثَقافِی.
کتاب تاریخ مصور جهان دنیای باستان( با عنوان فرعی انسان ...www.pinterest.com › pinدانلود کتاب تاریخ مصور جهان دنیای باستان اثر
دانلود رایگان کتاب تاریخ مصور جهان pdf

دانلود فایل

تاریخ مصور جهان دنیای باستان تاریخ : ابو عبدالرحمن الکردی ...archive.org › details › abo_abdrahman_kordi_barid_20150604۱۴ خرداد ۱۳۹۴ - تاریخ مصور جهان دنیای باستان تاریخ. by: ابو عبدالرحمن الکردی ... عاطفه سلیانی. برای دانلود کتابهای بیشتر اینجا کلیک کن: مُنْتَدی إِقْرَأ الثَقافِی.
کتاب تاریخ مصور جهان دنیای باستان( با عنوان فرعی انسان ...www.pinterest.com › pinدانلود کتاب تاریخ مصور جهان دنیای باستان اثر
دانلود رایگان کتاب دانشنامه اساطیر جهان  

دانلود فایل   

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتب تخصصی و حرفه ای | دانشنامه اساطیر جهان ... - ...nirikadesign.com › دانلود-کتب-تخصصی-و-حرفه-ای › دانشنامه-اساطی...منبع کنکور ارشد پیام‌نور .کتاب دانشنامه اساطیر جهان نوشته شده زیر نظر رکس وارنر و ترجمه شده توسط ابوالقاسم اسماعیل پور در سال 1389 توسط انتشارات اسطوره به ...
دانلود رایگان کتاب دانشنامه اساطیر جهان pdf :: دانلود کتابketab
هفتاد سالمان که بشود، حسرت چه کارهای نکرده‌ای را خواهیم خورد؟ کدام روزها، ماه‌ها، کتاب‌ها، صداها، فیلم‌ها یا آهنگ‌ها برایمان تداعی‌کنندهٔ اتفاقات و آدم‌های رفته و نرفتهٔ زندگی‌مان خواهند بود؟از کدام روزهای زندگی و جوانی با برق آشکاری در چشم‌ها و تپش پنهان‌نشدنی‌ای در قلبمان یاد خواهیم کرد؟تنها روی نیمکت پارک، خانهٔ خودمان یا خانهٔ سالمندان، در جمع دوستان، خانواده یا فرزندان، در هرکدام از این موقعیت‌ها به چه چیزی فکر می‌کنیم؟
هر آنچه بوده برام با ارزشه... اما هر چه نگاه کردم امیدی نبود‌... تقاطع مشترکی نبود... آخرین خرده تکه ها رو هم ریختم دور... از وجودم... اگر تونسته باشم... و این قطعا پایان خطه.

+واقعا چبه این بشر؟ آدمی از شناخت خودش هم عاجزه ...
++ خدایا... نکنه یه روز حس کنم انسانِ درستی نیستم؟
الان که می بینم سعید با چه نگرانی کنارم هست و ازمن مراقب میکنه؛ سعید پرمشغله ی گرفتار، فکر میکنم خدا اگر بخواد وعده ی فریبنده بده رود عسل و حوری فریب اغواکننده ای نیست. بهشت جایی هست که شما رو دوست دارن و به شما بها میدن. جایی که شما در اولویت هستید و آدمها آغوششون و حضورشون امن ترین پناهگاه جهان هست. بهشت خونواده ست. 
بزرگ ترین قاره کره زمین =اسیا(44میلیون کیلومتر مربع )
بزرگ ترین اقیانوس =کبیر یا آرام (166میلیون کیلومتر مربع )
بزرگ ترین شبه جزیره جهان =عربستان(3183100کیلومتر مربع)
بزرگ ترین جزیره جهان =استرالیا (7682300کیلومتر مربع)
بزرگ ترین دریای جهان =مدیترانه (2966000کیلومتر مربع)
بزرگ ترین دریاچه جهان =خزر یا مازندران (371795کیلومتر مربع)
بزرگ ترین خلیج جهان =مکزیکو
طولانی ترین رود جهان =نیل (6600کیلومتر)
پر آب ترین رودجهان=آمازون
بلند ترین آبشار جهان =انجل در ونزوئلا (
مَردم منم ، اسباب هیاهو شده ام
هرجا که نیاز بوده من رو شده ام
برجام دوپهلوی سیاست مردان
وقت ظلمات نیمه شب رو شده ام
.
کانون تمام گفتگوهای جهان
بازیچه شهر آرزوهای جهان
سربسته تر از پیام سرّی در جنگ
پیچیده چنان بگو مگو های جهان .

بر کدام جنازه زار می‌زند .بر کدام جنازه زار می‌زند این ساز ؟بر کدام مرده‌ی پنهان می‌گرید ؛ این ساز بی‌زمان ؟در کدام غار بر کدام تاریخ می‌موید این سیم و زهاین پنجه‌ی نادان ؟بگذار برخیزد مردم بی‌لبخندبگذار برخیزد !زاری در باغچه بس تلخ استزاری بر چشمه‌ی صافیزاری بر لقاح شکوفه بس تلخ استزاری بر شراع بلند نسیمزاری بر سپیدار سبز بالا بس تلخ است .بر برکه‌ی لاجوردین ماهی و باد چه می‌کند این مدیحه‌گوی تباهی ؟مطرب گورخانه به شهر اندر چه
بسم‌الله الرحمن الرحیم 
یافارس الحجاز 
بخاطر غفلت و سهل انگاری عده ای دانش آموزانی در آتش سوختند
و بخاطر غفلت و سهل انگاری عده ای دانش آموزانی رقصیدند
مولایم ، براستی در دولت عدل و داد شما کدام گناه بزرگتر و نابخشودنی است؟
شما بعد از تشریف فرمایی به وعده مولایمان امیرالمومنین علی علیه الاف السلام ،حقوق را استیفا می‌نمایید حتی اگر مهریه زنان شده باشد...اولین پرونده رسیدگی بازرسان شما کدام خواهد بود 
سوختگی یا رقص؟حق الناس یا حق الله؟
الل
نام کتاب: #بوف_کور | نویسنده: #صادق_هدایت | #موسسه_مطبوعاتی_امیر_کبیر | ۱۲۸ صفحه.در اینجور مواقع هرکس به یک عادت قوی زندگی خودش، به یک وسواس خود پناهنده می شود: عرق خور می رود مست می کند، #نویسنده می نویسد، حجار سنگتراشی می کند و هرکدام دق دل و عقده خودشان را بوسیله فرار در محرک قوی زندگی خود خالی می کنند و در این مواقع است که یک نفر #هنرمند واقعی می تواند از خودش شاهکاری بوجود بیاورد..این احتیاج به #نوشتن بود که برایم یکجور وظیفه ی اجباری شده بود. م
بهترین مارک کرم پودرتفاوت کرم پودر و کرم پوشاننده کرم BB ))
سطح های مختلف پوشانندگییک کدام از وسیع ترین تفاوت های کرم پوشاننده یا این که به عبارتی کرم بی بی و کرم پودر، پوشانندگی میباشد. کرم پودر لایه قطور تری ساخت می نماید و پوشانندگی بیشتری خواهید داشت. البته کرم BB پوشانندگی کمتری دارااست و برای هنگامی مطلوب میباشد که میخواهید به کنار دریا بروید یا این که تنهاً دنبال چیزی می‌گردید که به کارگیری از آن ریلکس باشد
منافع پوستیبعضا کرم پودر ها
دانلود رایگان کتاب تاریخ مصور جهان pdf

دانلود فایل

کتاب تاریخ مصور جهان دنیای باستان( با عنوان فرعی انسان ...www.pinterest.com › pinدانلود کتاب تاریخ مصور جهان دنیای باستان اثر ش
باربری مشهد
باربری مشهد که با برند تجاری نتسان شناخته می شود مفتخر است که طبق اذعان همه کارشناسان ارزان ترین باربری در سطح استان است که حمل بار و خرده بار و اثاثیه و انواع کالا های تولیدی و تجاری را بین دو شهر مشهد و همدان جمل و نقل می کن

حمل بار ارزان مشهد همدان

یوسفی نرخ واقعی قیمت مرغ زنده را ۹ تا ۹ هزار و ۵۰۰ و مرغ گرم در خرده فروشی ها را ۱۲ هزار تومان اعلام کرد و افزود: این در حالی است که ستاد تنظیم بازار نرخ واقعی هر کیلو مرغ آماده به طبخ را ۹ هزار و ۵۰۰ تا ۱۰ هزارتومان در خرده فروشی ها اعلام کرده است که مرغداران به سبب افزایش هزینه های تولید این نرخ را قبول ندارند
ادامه مطلب
♡بنی ادم اعضای یکدیگرند که درآفرینش ز یک گوهرند چوعضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماندقرار♡ اول اردیبهشت. روز گرامی داشت ☆سعدی☆ برهمگان فرخنده باد شما کدام شعر سعدی رو دوست دارید؟ به نظرمن این شعر سعدی و معنی آن امروز بیشتر از همیشه در سراسر جهان حس میشود همه انسان ها شبیه به هم هستند.ازهر (نژاد و قوم) مذهبی یا بی مذهب همگی برابرند
#سعدی
روز خوش داشته باشید...
#بابک_حسین_پور

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها